Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія віддала родині одіозного Царьова санаторій в окупованому Криму

Царьови повинні будуть зробити реконструкцію санаторію.

Сім'я колишнього народного депутата України Олега Царьова отримала від російської влади будівлю дитячого санаторію "Ай Тодор" в окупованому Криму. Це колишній маєток великого князя Михайла Романова, який має статус пам'ятника архітектури регіонального значення.

Про це повідомляє "Дождь", у розпорядженні якого виявилися відповідні документи.

У листопаді 2015 року "міністерство економічного розвитку" Криму уклало договір про реконструкцію санаторію з ТОВ "Радуга", яке, як виявилося, очолює мати політика Ніна Царьова. У компанії два засновника — це сам Царьов, якому належить 1%, і компанія "Сельбілляр", 99% якої належить його дружині Ларисі.

Олег Царьов підтвердив цю інформацію і не виключив, що в майбутньому займеться проектом сам.

Санаторій розташований недалеко від Ялти, в 175 метрів над рівнем моря. Загальна площа території становить понад 6 га, з них 5,9 займає величезний парк. Разом з самими корпусами "Ай Тодора" у власність сім'ї Царьова передана земельна ділянка площею 2 гектари. Згідно документації до угоди, з 2016 року по 2024 року інвестор зобов'язується виплатити державі 254 мільйона рублів податків.

Проект з реконструкції та розвитку санаторію розрахований на 7 років. До 2022 року інвестор планує витратити 220 мільйонів рублів — зокрема, буде збудований новий чотириповерховий корпус, критий басейн і замінені комунікації.

Санаторій може розмістити 65 дітей. На сайті вказано, що 50 ліжок бюджетні та 15 — комерційні. За планом реконструкції та розвитку санаторію, який будуть виконувати Цароьви, планується залишити лише 10 безкоштовних ліжок у рік протягом терміну окупності проекту.

Нагадаємо, що Олег Царьов звинувачується в тому, що в період квітня-травня 2014 року, будучи народним депутатом України і кандидатом на пост президента України, брав участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" з використанням ЗМІ. ГПУ розпочала процедуру заочного засудження Олега Царьова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції