Росія віддала Януковичу перевагу на виборах в Україні

На думку депутатів Держдуми РФ, лідер Партії регіонів є найбільш проросійським політиком України. А Росія, на їхню думку сильно вплине на вибори українського президента.

Депутати Державної думи Росії прогнозують, що після президентських виборів в Україні відбудеться консолідація політичної системи держави.

Про це заявив депутат Держдуми Сергій Марков на засіданні депутатської групи російського парламенту, що опікується питаннями зв'язків з Верховною радою України.

"З великою вірогідністю через втому виборця від внутрішньої боротьби можна говорити, що у владу прийде консолідація, і наступний період буде менш хаотичним", - спрогнозував Марков.

Він також висловив думку про те, що зараз в Україні вирішується, який вектор держава отримає в наступний період, і не виключив, що українську зовнішню політику буде кардинально змінено.

У зв'язку з цим, Марков відзначив, що Росія буде важливим чинником на українських виборах.

У свою чергу, депутат Держдуми Костянтин Затулін заявив, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович може претендувати на роль найбільш проросійського політика України.

На думку політика, це відображено, зокрема, на рівні програмних тез Партії регіонів про позаблоковий статус України, надання російській мові статусу другої державної, участь в ЄЕП тощо.

Нагадаємо, за даними соціологічних досліджень, саме Віктор Янукович є головним фаворитом на президентських виборах в Україні.

Так, за результатами опитування, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія", в разі, якби вибори відбувалися найближчим часом, Янукович отримав би на них 24,8% голосів. У другому турі Януковича готові підтримати щонайменше 35% респондентів.

Втім, зараз в Україні точаться розмови про ймовірну зміну Конституції, яка може передбачати, серед іншого, скасування всенародних президентських виборів і їх перенесення до парламенту.

Читайте також:

Український посол: Росія сіє паніку та створює вакханалію

Янукович лякає протестами, бур'янами і Росією

Янукович переможе Тимошенко в обох турах - опитування

СБУ попросила Януковича помовчати про Голодомор і Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: