Росія виділила 16 мільйонів гривень на розвиток Севастополя

Російська сторона зобов’язалася профінансувати будівництво об’єктів інфраструктури міста.

16 листопада до Севастополя з Росії надійдуть 16 млн гривень на соціально-економічний розвиток міста.

Про це повідомив перший заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Казарін сьогодні на брифінгу для журналістів.

За інформацією Казаріна, до Севастополя раз на півроку прибуває комісія з Російської Федерації з метою перевірки витрачання коштів, які виділяються російською стороною - відповідно до раніше підписаної двосторонньої міжурядової угоди - на участь у соціально-економічному розвитку Севастополя, і 14 жовтня чергова комісія закінчила роботу.

За підсумками роботи комісії Казарін від імені міської адміністрації і виконуючий обов’язки командувача Чорноморським флотом РФ віце-адмірал Олександр Троян підписали протокол, згідно з яким російська сторона зобов’язалася продовжити фінансування будівництва затверджених на 2009 і 2010 роки об’єктів.

Йдеться, як додав Казарін, насамперед про газовий дюкер (газовий трубопровід по дну Севастопольської бухти, що будується з метою "закільцювати" газову систему міста, і підвищити рівень тиску газу), котельну в Качі, поліклініку в бухті Козача (у цих місцях базуються російські військові частини і найкомпактніше проживають сім’ї військовослужбовців ЧФ РФ), Мартиновський каналізаційний колектор, полігон твердих побутових відходів у Первомайській балці.

За словами Казаріна, перший нинішнього року транш був у розмірі 12 млн грн, другий складе 16 млн грн.

Казарін зазначив, що, таким чином, цілком не відповідає дійсності зроблена 14 жовтня головою міськради Севастополя Валерієм Саратовим заява про те, "що Росія нібито не бере участі в розвитку соціально-економічної сфери Севастополя".

Читайте також:

ЧФ Росії "пограбував" бюджет України на 180 тисяч доларів

РНБО ініціює проти Чорноморського флоту РФ низку "земельних справ"

У Севастополі побудують пів-української школи

Росіяни Севастополя звинуватили Януковича у зраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: