Росія виділить Україні кошти для допомоги постраждалим від грипу

Росія надішле гуманітарну допомогу постраждалим від епідемії грипу.

Уряд РФ прийняв рішення виділити Україні кошти з Резервного фонду в цілях надання гуманітарної допомоги населенню, що постраждало в результаті розповсюдження захворювань, викликаних високопатогенним вірусом грипу А (H1N1). Відповідне розпорядження від 13 листопада підписане головою уряду РФ Володимиром Путіним.

Зокрема, МНС виділена сума до 1 млн. 264,9 тис. руб., зокрема до 34,2 тис. руб. на оплату витрат по доставці в Україну вантажів гуманітарної допомоги. Мінздравсоцрозвитку виділено до 22 млн. 004,4 тис. руб. на закупівлю 200 тис. 40 упаковок арбідола з метою їх передачі МНС Росії для подальшої доставки до Києва. МНС за рахунок коштів, передбачених даним розпорядженням, здійснить доставку вантажів гуманітарній допомозі до Києва, а також передасть їх уповноваженим представникам уряду України.

Федеральній митній службі (ФТС) РФ доручено забезпечити в першочерговому порядку митне оформлення вантажів гуманітарної допомоги, передбачених розпорядженням.

Нагадаємо, станом на 16 листопада в Україні лабораторно підтверджено 85 випадків захворювання грипом A (H1N1), зокрема 14 - із смертельним результатом. З 19 жовтня в Україні захворіли грипом і ГРВІ понад 1,3 млн осіб, з яких померли 315 осіб.

Читайте також:

Лікарі закликали політиків припинити дилетантські заяви про грип

Хакери зайнялися продажем підробленого "Таміфлю"

Кількість померлих від грипу зросла до 315 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: