Росія відмежувалась від закликів Кадирова ліквідувати Україну

У Кремлі поязнили, що офіційною позицією РФ є конструктивний розвиток українсько-російських відносин.

Міністерство закордонних справ Росії відмежовується від заяв президента Чечні Рамзана Кадирова щодо необхідності позбутися України як проблеми.

Перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Хандогій у телефонній розмові з заступником глави МЗС Росії Григорієм Карасіним наголосив, що подібні заяви сприймаються з тривогою, як такі, що не відповідають новим підходам в українсько-російських взаємовідносинах.

"Карасін поінформував українську сторону, що МЗС Росії відмежовується від заяв Кадирова, про що свідчить відповідь на запитання журналістів міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова під час його сьогоднішнього підходу до ЗМІ, в якій було дано офіційну позицію РФ щодо конструктивного розвитку українсько-російських відносинах", - повідомили в українському МЗС.

Українська сторона наголосила, що в нашій країні з обуренням і тривогою сприйняли відверто недружні висловлювання керівника одного з суб’єктів Російської Федерації, президента Чечні Кадирова, що набули широкого суспільного розголосу.

"Відверто агресивні, по суті мілітаристські заяви російського високопосадовця, вносять абсолютно неприйнятні акценти в атмосферу партнерства та взаємоповаги між народами України та Росії", - зазначили в МЗС.

Нагадаємо, президент Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю британському виданню The Daily Telegraph назвав Грузію і Україну "хворобою Росії", яку потрібно викорінити. У зв'язку з цим Кадиров закликав уряд Росії виробити наступальну стратегію.

"Грузія, Південна Осетія, Україна - все це буде продовжуватися і продовжуватися. Це особиста хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.

У свою чергу глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не бачить загрози з боку України, проте висловив побажання, щоб політична кон'юнктура назавжди зникла з підходів українського керівництва до Росії. "Ми - сусідні країни, ми зацікавлені одна в одній, зацікавлені в тому, щоб дружити і жити спільно", - додав міністр.

Читайте також:

Огризко: президент Чечні має нести кримінальну відповідальність

СБУ радить не зважати на заклик Кадирова знищити Україну

Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Лавров: Росія не боїться України, а Грузії побоюється

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: