Росія відреагувала на присвоєння Бандері звання Героя України

Москва назвала рішення Ющенка "одіозним" і таким, що негативно сприймається суспільством "перш за все в Україні".

Міністерство закордонних справ Російської Федерації висловило офіційну позицію щодо рішення президента України Віктора Ющенка присвоїти лідерові ОУН Степану Бандері звання Героя України.

"Указ про нагородження Степана Бандери орденом Героя України – подія настільки одіозної властивості, що воно не могло не викликати однозначно негативну реакцію, перш за все в Україні. Вже відома позиція з цього питання цілого ряду українських політиків, що вважають, що рішення подібного роду не сприяють консолідації української громадської думки", - говориться в офіційному коментарі МЗС РФ, розміщеному на офіційному сайті відомства.

"Що стосується російської реакції, то ЗМІ і суспільні структури із цього приводу висловилися вичерпно, тональність оцінок варіює від їдкої іронії до жорсткої критики, що повною мірою відповідає настроям громадської думки Росії", - заявило російське МЗС.

Як повідомлялося, 22 січня Віктор Ющенко заявив про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Це рішення викликало неоднозначну реакцію, в тому числі і за кордоном. У Партії регіонів заявили, що такий крок веде "до ще більшого розколу країни".

Читайте також:

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

БЮТ: Ющенко дав Бандері звання Героя "з ненависті до Тимошенко"

Партія регіонів: звання Героя для Бандери розколює України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: