Росія вимагає офіційно запровадити в Україні двомовність

Представник президента Мєдвєдєва заявив, що Росії потрібна "сильна, процвітаюча, демократична і стабільна Україна, багатство якої, звичайно ж, у її двомовності".

Програма з повернення російській мові статусу офіційної має бути вироблена Україною, оскільки в країні історично склалася двомовна культура. Про це заявив спеціальний представник президента Росії з міжнародної культурної співпраці Михайло Швидкой.

Про це він сказав в Ялті на засіданні міжнародного круглого столу "Україна і Росія: нова взаємодія", що проходить у рамках фестивалю "Велике російське слово".

Швидкой заявив, що українці як нація історично формувалися по-різному. "Те, що відбувається у східних і південно-східних регіонах України, і те, що відбувається в Західній Україні, не співпадає один з одним. Виникає дуже серйозна проблема формування української нації", - сказав він.

За словами Швидкого, Росії потрібна "сильна, процвітаюча, демократична і стабільна Україна, багатство якої, звичайно ж, у її двомовності". "Двокультур’я – це потужна, єдина, дуже важлива основа для формування сильної Української держави", - підкреслив Швидкой.

Як відомо, Верховна рада має намір ухвалити законопроект, що надасть статус офіційних в Україні 13-ти мовам національних меншин, зокрема російській.

Крім того, раніше кримський парламент ухвалив постанову про використання російської мови як регіональної.

Читайте також:

Соратниця Тягнибока пригрозила в'язницею російськомовним "дегенератам"

Лише 7% українців вимагають надання російській мові статусу державної

ПР сподівається вирішити мовне питання до літніх канікул

Мєдвєдєв привітав зі святом "Велике російське слово" у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: