Росія вимикатиме електрику у Краснодарському краї заради анексованого Криму

У Криму раніше ввели обмеження на електропостачання.

Влада Краснодарського краю тимчасово обмежила подачу електроенергії в деякі міста і райони регіону аби "допомогти Криму".

Про це повідомила прес-служба крайової адміністрації.

Зокрема, на території Південно-західного енергорайона Краснодарського краю проводиться відключення споживачів від 20-00 до 23-00.

Ці заходи введені за рекомендацією Міненерго РФ для "стабілізації перетоків потужності, недопущення пошкодження обладнання та порушення стійкості паралельної роботи з Єдиною енергетичною системою Росії енергосистеми Кримського півострова, що супроводжується погашенням потреби значної частини споживачів Республіки Крим".

Відключення споживачів здійснено на територіях міст Новоросійськ, Анапа, Геленджик, а також в Кримському, Абінському, Слов'янському, Красноармійському, Темрюкському районах Краснодарського краю.

Нагадаємо, в окупованому Криму відновили електропостачання. 8 серпня обмеження на енергопостачання в окупованому Криму через перевищення допустимого навантаження на високовольтних лініях зняті. 

"О 22:25 після проходження вечірнього максимуму навантажень включені всі споживачі, відключені за ГВО [графік тимчасового відключення], електропостачання споживачів у Республіці Крим та м.Севастополь відновлено в повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

ВідеоНа анексованому півострові Росія вводить обмеження на електропостачання

Залиште свій коментар