Росія визнала, що Білорусь вже не буде колишньою

У Кремлі визнали, що відносини з керівництвом Білорусі зайшли в глухий кут: Лукашенко у своїх висловлюваннях виходить далеко за рамки пристойності.

Відносини Росії з керівництвом Білорусі зайшли в глухий кут і вже не будуть колишніми, заявила прес-секретар президента РФ Наталія Тімакова.

Тімакова заявила, що президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступивши з критикою керівництва РФ, спробував "в'їхати в новий термін на антиросійській тематиці" і тим самим зіпсував відносини двох країн.

Тим не менш, політичні контакти між двома країнами будуть продовжені на всіх рівнях, заявила прес-секретар глави держави.

Раніше з різкою критикою Лукашенка в своєму відеоблозі виступив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв. Він звинуватив свого білоруського колегу в використанні антиросійської риторики в період передвиборної кампанії, а також порадив Лукашенку більше звертати уваги на внутрішні справи Білорусі - наприклад, розслідувати зникнення опозиціонерів.

"Прагнення сформувати в суспільній свідомості образ зовнішнього ворога завжди відрізняло білоруське керівництво, тільки раніше в цій ролі виступали Америка, Європа, Захід у цілому. Тепер одним із головних ворогів оголошена Росія. Президент Лукашенко у своїх висловлюваннях виходить далеко за рамки не тільки дипломатичних правил, а й елементарних людських пристойності", - заявив він.

Нагадаємо, у вересні президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніяким політикам не вдасться розірвати білорусько-російські відносини.

Президентські вибори у Білорусі відбудуться 19 грудня. Лукашенко уже вчетверте балотується на цей пост.

Читайте також:

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Лукашенко не привітав Мєдвєдєва з днем народження

Лукашенко: ніхто не зможе розірвати відносини Білорусі і Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: