Росія визнала свою провину в перевезенні ракет Севастополем

Командування ВМФ Росії пообіцяло суворо покарати тих, хто припустився помилок при перевезенні ракет Севастополем.

Командування Військово-морського флоту Росії визнало провину за помилки, допущені Чорноморським флотом при транспортуванні боєприпасів і військової техніки в Севастополі.

Про це заявив головнокомандуючий Військово-морського флоту РФ адмірал Володимир Висоцький.

Головком пообіцяв, що винні понесуть "дуже серйозне" покарання.

Нагадаємо, скандал з перевезенням ракет ЧФ РФ Севастополем тривав протягом останнього тижня. Російські військві перевозили боєприпаси і техніку в рамках підготовки до проведення святкувань з нагоди Дня ВМФ Росії.

Представники Державтоінспекції та інших правоохоронних органів України тричі затримували російські вантажні автомашини з ракетами на борту та бронетранспортери, які не погодили з місцевою владою своє пересування вулицями Севастополя.

Раніше Москва заявляла, що угоду з базування ЧФ Росії у Севастополі порушено не було. За словами офіційного представника МЗС РФ Андрія Нестеренка, перевезення боєзарядів, які належать російському флоту в Севастополі, було "традиційною дією" з їх передислокації з одного об`єкту ЧФ до іншого.

10 липня Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв`язку з перевезенням військовослужбовцями Чорноморського флоту крилатих ракет густонаселеним районом Севастополя.

Після цього стало відомо, що на вимогу української влади радник-посланник посольства Росії в Україні Володимир Лисенко, який займався питаннями перебування Чорноморського флоту Росії, має залишити країну до 29 липня.

Голова МЗС РФ Сергі Лавров назвав це рішення новим недружнім кроком України і додав, що організатори висилки російського дипломата з України намагаються розігрувати подібні події у своїх внутрішньополітичних цілях.

Читайте також:

Мєдвєдєв упевнений у покращенні стосунків з Україною

На військовий парад ЧФ у Севастополі зібралися 40 тисяч людей

Росія будує ракетно-ядерний флот для нащадків

У Севастополі вирішили залишити в себе ЧФ назавжди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: