Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія власноруч знищує УПЦ Московського патріархату - Клімкін

РПЦ копіює політику державної влади Росії.

Російська православна церква власноруч маргіналізує УПЦ Московського патріархату і змушує її втекти від реальності. 

Про це у колонці на "УП" написав міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"РПЦ змушує УПЦ МП втікати від реальності, самоізолюватися й маргіналізуватися. РПЦ практично сама своїми руками знищує УПЦ МП", - написав урядовець.

Він зазначив, що РПЦ копіює політику державної влади Росії, входячи у конфронтацію з усім світом. Російська церква взяла за приклад імперії, які розколюються зсередини.

"З огляду на традиційно сильні позиції та масштаб УПЦ МП, це дало б змогу її ієрархам (принаймні тим, які цього хочуть) справляти чи не вирішальний вплив на процес об’єднання, стати незамінним творцем нової Української церкви", - пише Клімкін.

Міністр також згадав слова патріарха Кирила про РПЦ як "острів свободи", зазначивши, що таке порівняння невдале, адже так в СРСР називали комуністичну Кубу.

"Як мені здається, не зовсім вдала метафора, адже так в СРСР називали комуністичну Кубу … Свобода від кого й від чого? Виходить, що від думки Вселенського патріархату, а це вже не що інше, як розкол", - додав Клімкін.

Раніше глава Російської православної церкви патріарх Кирило заявив, що своїми діями щодо України Вселенський патріархат намагається зруйнувати "острів свободи", тобто РПЦ. 

ВідеоВ УПЦ КП озвучили офіційну назву нової помісної церкви

Офіційна назва нової помісної церкви лунатиме як "Українська православна церква", другою її назвою стане – "Київський патріархат". Про це сьогодні на брифінгу оголосив речник патріархату - Євстратій Зоря. Ця назва, зазначив Зоря, узгоджена з Константинополем. Ті приходи МП, які не захочуть приєднатися до новоствореної церкви, носитимуть назву - РПЦ.

В УПЦ КП озвучили офіційну назву нової помісної церкви

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції