Росія встановила на кордоні з Україною санітарні пости

До Воронезької області Росії не пропускають людей з ознаками будь-якого респіраторного захворювання або навіть температурою.

Уряд Воронезької області Росії, яка межує з Україною, встановив на двох головних автомобільних переходах санітарні карантинні пости, які працюють цілодобово.

Росспоживнагляд вживає заходів з недопущення поширення на території регіону грипу А/H1N1. Як відомо, епідемія "свинячого грипу" в Україні оголошена офіційно. Наразі підтверджено 13 випадків захворювання, чотири людини померли.

"Жодна людина з ознаками будь-якого респіраторного захворювання або навіть з температурою не буде пропущена до Воронезької області. Поки подібних випадків не було", - повідомив головний санітарний лікар області Михайло Чубирко.

Він підкреслив, що постійно контактує зі своїми українськими колегами. "Наскільки мені відомо, найбільш важка ситуація з грипом в південно-західних регіонах України, а не в східних, які ближче до нас", - зазначив він.

Чубирко додав, що наразі у Воронезькій області виявлено 36 випадків захворювання свинячим грипом, зокрема у 11 курсантів.

"Хворі за межі області не виїжджали. В даний час вони госпіталізовані в спеціально обладнані інфекційні бокси, організовані на базі обласної дитячої клінічної лікарні №2. У випадку, якщо декілька боксів не вистачить, аналогічні бокси будуть відкриті і в інших воронезьких лікарнях", - наголосив він.

Епідемія грипу в Україні досягла таких масштабів, що було призупинено осінній призов до армії, запроваджено карантин у дев'яти областях та місті Києві, закриті навчальні заклади усіх форм власності.

Від пневмонії, яка була викликана ускладнення грипу, у західноукраїнських областях померли 48 людей. На грип та ГРВІ хворі 154 тисячі 200 осіб, кількість хворих постійно зростає.

Читайте також:

Через епідемію грипу в Україні зупинено призов до армії

Епідемія грипу: нові жертви вже є в Одеській області

В Україні оголошено найвищий рівень загрози епідемії грипу

Офіційно: від свинячого грипу в Україні померли чотири людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: