Росія вважає, що Україна повинна зняти з порядку денного питання про вступ до НАТО

Після підписання ряду "дружніх" угод між Україною та Росією, російські депутати та політики роблять все більш сміливі заяви у відношенні України, дають поради стосовно внутрішньої та зовнішньої політики.

Перший заступник голови комітету Державної думи Росії у справах СНД Костянтин Затулін вважає ухвалення українським парламентом проекту закону про зовнішню і внутрішню політику країни позитивним. При цьому відзначає, що для зняття з порядку денного питання про вступ України до НАТО було б більш послідовно провести референдум.

Про це депутат Держдуми заявив на міжнародному круглому столі «Україна і Росія: нова взаємодія», що відбувається сьогодні в Ялті в рамках фестивалю «Велике російське слово».

«Ми відзначаємо той факт, що ухвалено в першому читанні закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики. І коли йдеться про зовнішньополітичне позиціонування України, в цьому законі більш немає ірраціонального прагнення що б то не було вступити до Північноатлантичного Альянсу, але хіба не більш послідовно було б провести не просто голосування у Верховній Раді, а референдум, щоб закрити це питання не тільки для нинішнього складу Верховної Ради, але й на багато років вперед», - сказав Затулін.

Як відомо, після підписання ряду "дружніх" угод між Україною та Росією, російські депутати та політики роблять все більш сміливі заяви у відношенні України, дають поради та ставлять вимоги стосовно внутрішньої та зовнішньої політики. На цьому ж фестивалі, як повідомлялось раніше, спеціальний представник президента Росії з міжнародної культурної співпраці Михайло Швидкой заявив, що Росії потрібна "сильна, процвітаюча, демократична і стабільна Україна, багатство якої, звичайно ж, у її двомовності".

Як повідомлялось, 3 червня Верховна Рада прийняла за основу запропонований Президентом Віктором Януковичем проект закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики".

У своєму законопроекті "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" Янукович пропонує виключити із законодавства норми, за якими держава інтегрується в євроатлантичний простір безпеки і хоче набути членство в НАТО.

Також Президент пропонує визначити пріоритетною засадою зовнішньої політики набуття нашою державою членства в Європейському Союзі.

Читайте також:

Росія вимагає офіційно запровадити в Україні двомовність

Мєдвєдєв дав Путіну 14 доручень щодо України

Україна здасть Росії ще й уранові родовища?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: