Росія вважає, що ЧФ має бути у Криму і після 2017 року

Військове командування вважає, що Україна та Росія досягнуть консенсусу з питання розміщення ЧФ РФ у Севастополі після 2017 року.

Головне командування Військово-морського флоту Росії вважає за доцільне базування основних сил Чорноморського флоту в Севастополі після 2017 року.

Про це заявив головнокомандуючий ВМФ РФ адмірал Володимир Висоцький.

"Ми вважаємо за доцільне і виправданим базування частини основних сил Чорноморського флоту в Севастополі після 2017 року", - сказав головком.

При цьому він підкреслив, що ніхто з офіційних осіб в Україні - ні президент, ні прем'єр-міністр не говорять про те, що Чорноморський флот повинен піти з Севастополя.

"Це говорять десь, хтось внизу. Але це політика не продуктивна", - сказав Висоцький.

Він додав, що при будь-якому розвитку ситуації з Росією щодо ВМФ РФ з позиції сили ніхто говорити не буде, та і не говорив.

"Я сподіваюся, що керівники наших держав знайдуть рішення цього питання на користь як Росії, так і України", - сказав головком.

За угодою між РФ і Україною від 1997 року ЧФ знаходиться в Криму до 2017 року з можливою пролонгацією.

Як повідомлялося, командування Військово-морського флоту Росії визнало провину за помилки, допущені Чорноморським флотом при транспортуванні боєприпасів і військової техніки в Севастополі.

Представники Державтоінспекції та інших правоохоронних органів України тричі затримували російські вантажні автомашини з ракетами на борту та бронетранспортери, які не погодили з місцевою владою своє пересування вулицями Севастополя.

Раніше Москва заявляла, що угоду з базування ЧФ Росії у Севастополі порушено не було. За словами офіційного представника МЗС РФ Андрія Нестеренка, перевезення боєзарядів, які належать російському флоту в Севастополі, було "традиційною дією" з їх передислокації з одного об`єкту ЧФ до іншого.

Читайте також:

Росія визнала свою провину в перевезенні ракет Севастополем

Мєдвєдєв упевнений у покращенні стосунків з Україною

На військовий парад ЧФ у Севастополі зібралися 40 тисяч людей

Росія будує ракетно-ядерний флот для нащадків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: