Росія вважає, що Україна ніколи не буде в НАТО

Харківські угоди в середній і навіть довгостроковій перспективі закривають Україні шлях у НАТО, каже постпред Росії при Альянсі.

Постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін вважає, що в осяжній перспективі Україна і Грузія не стануть членами Північноатлантичного альянсу. На його думку, на момент, коли російський флот нарешті залишить Севастополь, НАТО може вже припинити існування.

"Угода, досягнута в Харкові по Севастополю, - це констатація того факту, що в середній і навіть довгостроковій перспективі Україна не збирається вступати до НАТО", - сказав він 4 травня.

Йому важко прогнозувати курс України після закінчення терміну дії російсько-українських домовленостей по Севастополю, але він висловив думку, що до цього терміну НАТО може припинити існування.

Чи "захоче тоді молода юна українська демократія пов'язувати свою долю з пенсіонером - незрозуміло", - зазначив Рогозін.

Кажучи про перспективи Грузії щодо приєднання до Альянсу, постпред РФ підкреслив, що головним питанням залишається те, в яких кордонах Грузія збирається це зробити. "Думаю, у Грузії перспектив вступу в НАТО поки немає", - відзначив він.

"Грузія не може бути членом НАТО з однієї простої причини - або НАТО має визнати незалежність Південної Осетії і Абхазії або треба приймати Грузію у старих кордонах, визначених ще Сталіним разом з Південною Осетією і Абхазією. Це немислима конфігурація, закарлюка, яка ніяк не розпрямляється", - пояснив Рогозін.

Нагадаємо, раніше постпред Росії при НАТО Дмитро Рогозін заявив, що ратифікація Росією і Україною угоди про продовження до 2042 року термінів базування в Криму Чорноморського флоту закриває для Києва двері в НАТО.

Читайте також:

Росія задоволена, що Україна закрила собі двері в НАТО

Угоду по Чорноморському флоту РФ можна оскаржити, але не розірвати

Мєдвєдєв і Янукович привітали один одного з тим, що ЧФ залишився в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: