Росія вважає, що її телебачення виконує гуманітарну місію в Україні

У Держдумі РФ вважають, що українській Нацраді слід ставитися до російського телебачення більш приязно.

Віце-спікер Державної думи Росії Олександр Бабаков вважає, що російські телеканали в Україні виконують гуманітарну місію.

Тому Бабаков закликає українську владу не обмежувати російське телемовлення.

"Було б доцільніше, виходячи з гарних перспектив нашого добросусідства, та й здорового глузду, оцінити російську присутність в українському телепросторі як гуманітарну місію, а не інформаційну агресію й повернути мовлення російських телеканалів в український ефір", - вважає він.
Бабаков шкодує з приводу рішення Національної ради з питань телебачення й радіомовлення відключити на території країни мовлення російського телеканалу "Первый канал. Всемирная сеть".

"Хоча офіційна причина такого рішення звучить як "невиконання ним комплексу заходів із адаптації програм і передач до чинного українського законодавства", ми із глибоким жалем розуміємо, що присутні рецидиви антиросійської культурної політики", - упевнений віце-спікер Думи.

При цьому він констатує, що культурний й інформаційний обмін між Росією та Україною - це невід'ємна й незаперечна частина добросусідських відносин.

Бабаков упевнений, що громадяни Росії сприймуть відключення в Україні російського телеканалу як злий намір українських державних діячів.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення й радіомовлення 14 квітня зобов'язала провайдерів кабельних мереж припинити ретрансляцію телеканалу "Первый канал. Всемирная сеть" (Росія) до 1 червня.

У минулому році Нацрада прийняла рішення, яким зобов'язала всіх телевізійних провайдерів припинити ретрансляцію іноземних програм без обов'язкового перекладу українською мовою, що пояснює захистом прав споживачів.

Читайте також:

Росію збираються лікувати від синдрому "старшого брату"

Нацрада знову заборонила російський "Первый канал"

Росія визнала, що програла інформаційну війну з Україною

Голова Нацтелерадіо подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: