Росія вже забула, що її флот у Криму залишили в обмін на "дешевий" газ

Віце-прем'єр Росії Олексій Кудрін заявив, що знижкою на газ Росія допомогла Україні не менше, аніж МВФ. Про ЧФ РФ та Харківські угоди Кудрін "забув".

Віце-прем'єр Росії Олексій Кудрін вважає, що знижку від Росії на газ можна порівняти з допомогою Україні від МВФ. Про це він сказав на прес-конференції в ході Ялтинської європейської стратегії.

"Знижка на газ у розмірі 3 мільярдів доларів на рік порівнянна з кредитом МВФ. Але ми даємо знижку не на умовах кредиту, це просто зниження ціни", - сказав Кудрін.

Він ніяк не прокоментував той факт, що в обмін на знижку Україна залишила Чорноморський флот у Севастополі до 2042 року.

Кудрін також відзначив, що не можна ставити перед Україною вибір - з ким вона: з Росією чи ЄС.

"У Росії не менш інтенсивні відносини з ЄС, і тоді теж можна порушувати питання - з ким Росія? Але це питання анекдотичніше", - сказав Кудрін.

Нагадаємо, 21 квітня у Харкові президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали міждержавну угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України на 25 років.

В обмін на це Україна отримала 30-відсоткову знижку на російський газ.

Однак з 1 серпня українська влада збільшила відпускні ціни на природний газ для населення та підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання й гаряче водопостачання, на 50%. Передбачено, що додаткове підвищення цін на газ на 50% для населення буде проводитись у квітні 2011 року.

Читайте також:

Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

Лужков упевнений, що ЧФ РФ залишиться у Севастополі назавжди

Україна взяла новий кредит МВФ, щоб виплатити попередній

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: