Порошенко продемонстрував дані розвідки та супутникові знімки: РФ втричі збільшила кількість танків на кордоні з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна перебуває під загрозою повномасштабної війни з РФ.

Росія зосередила біля кордону з Україною велику кількість танків, а у жовтні їх стало втричі більше.

Про це сказав президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, показавши журналістам матеріали розвідувальних даних та супутникові знімки.

"Розвідка надала декілька доказів. Я їх хочу вам вперше продемонструвати. Це є російська військова база, яка розташована у 18 км від нашого кордону.  За 17 вересня, 24 вересня. Це все танки. Це жовтень. Як ви бачите, кількість танків на базах, які розташовані вздовж нашого кордону, зросла втричі", - сказав глава української держави.

Окрім того, за словами Порошенка, в Азовському морі різко зросла кількість російських кораблів.

"Ми бачимо, що в Азовському морі вони розташовані по всій акваторії, роблячи особливу концентрацію в районі Керченського каналу. Тобто вони знали, вони готувалися. Це були цілеспрямовані дії, з підведенням необхідної для них авіації, підведенням засобів радіоелектронної боротьби, з підведенням десанту, спецназу. І всього іншого", - зазначив президент.

Порошенко акцентував увагу на тому, що усі ці танки та кораблі нікуди не поділися, вони залишаються на своїх місцях.

"І тому я хочу, щоб ніхто не думав, що це – забавки або іграшки. Країна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з Російською Федерацією", - підкреслив президент, зазначивши, що введення воєнного стану було необхідністю.

Відео Як "гібридний" воєнний стан вплине на буденне життя українців

Більше прав у військових, більше зобов'язань у цивільних, можливі незручності, але жодного наступу на права і свободи громадян. Принаймні до початку військових дій, які можливі у разі ворожого вторгнення. Таким, за версією влади, буде "гібридний" воєнний стан у найближчі 30 днів. Як він вплине на буденне життя українців та що відбуватиметься у разі загострення ситуації - дізнавалися журналісти ТСН. 

Як "гібридний" воєнний стан вплине на буденне життя українців

Нагадаємо, в ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі. Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на 26 листопада. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції