Росія забезпечить транзит фосфору

Керівники ”Укрзалізниці” і “Російських залізниць” домовилися про транзит цистерн з фосфором територією Росії.

Генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак і президент ВАТ "Російські залізниці" Володимир Якунін домовилися вчора в Москві про безперешкодний транзит цистерн з фосфором територією Росії до Казахстану.

Про це УНІАН повідомили в управлінні зі взаємодії зі ЗМІ "Укрзалізниці".

Володимир Козак
УНІАН
Володимир Козак
На українсько-російському кордоні поїзд зустрічатимуть російські залізничники. Цистерни з жовтим фосфором, які не постраждали в результаті аварії у Львівській області 16 липня, пройдуть з України до Казахстану через Росію за окремим маршрутом, далеко від населених пунктів, пише російська газета "Известия". ”Вантаж також пройде під прикриттям пожежного поїзду”, - сказав Якунін.

Як відзначили в прес-службі, однієї з головних тем обговорення керівників залізничних адміністрацій двох держав стала тема забезпечення безпеки на залізничному транспорті двох держав.

Сторони обмінялися напрацюваннями у сфері попередження транспортних пригод і ліквідації їх наслідків. Козак відзначив, що тема безпеки на залізничному транспорті потребує максимальної уваги. У свою чергу Якунін повідомив, що на російських залізницях також введено надзвичайний стан у сфері безпеки руху.

Під час зустрічі гендиректор "Укрзалізниці" і президент "Російських залізниць" підписали Договір про спільну експлуатацію локомотивів, локомотивних бригад, екіпіровки локомотивів і взаєморозрахунків між ВАТ "Російські залізниці" і "Укрзалізницею". Була також досягнута домовленість про більш ефективне використання рухомого складу, зокрема, піввагонів.

На зустрічі керівників залізничних адміністрацій України і Росії з метою оптимізації процесу документообігу було ухвалене рішення про поступовий перехід на електронний варіант обміну документами між залізницями.

Для нарощування обсягів вантажних перевезень, які прямують залізницями з Росії у напрямку українських портів, було ухвалене рішення звернутися до Міністерства транспорту і зв`язку України з проханням провести спільну нараду за участю фахівців українських і російських залізниць і представників портів України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: