Росія забирає своїх розвідників з Криму

Російські шпигуни їдуть з Криму з надією, що новий президент України скоро запросить їх назад. Ухвалено тимчасово перевести особливий відділ до Новоросійська.

Контррозвідка Чорноморського флоту припиняє свою діяльність в Криму, офіцери особливого відділу залишають Севастополь, повідомило у вівторок джерело в російських силових структурах.

Раніше українська сторона представила командуванню ЧФ список з 19 співробітників ФСБ РФ, які повинні покинути Севастополь до 28 грудня.

"Командування особливого відділу вже покинуло Севастополь, оперуповноважені закривають документацію. Офіцери контррозвідки Чорноморського флоту будуть переведені з Севастополя до Новоросійська", - сказав співрозмовник.

У той же час командувач Чорноморським флотом віце-адмірал Олександр Клєцков заявив, що не допустить українських контррозвідників на кораблі і в частини флоту.

За словами співрозмовника, "щоб уникнути провокацій" було ухвалено рішення тимчасово перевести особливий відділ до Новоросійська принаймні до того моменту, коли в Україні пройдуть у січні нові вибори до органів державної влади.

"Ми сподіваємося, що після парламентських виборів в Україні ситуація зміниться, і російський Чорноморський флот зможе нормально функціонувати в Криму", - сказало джерело.

Нагадаємо, Служба безпеки неодноразово заявляла, що після 13 грудня всі співробітники ФСБ Росії (наразі це 19 офіцерів) мають залишити територію України. За словами Валентина Наливайченка, до російської сторони вже було надіслано офіційне повідомлення з цього приводу.

Але російська сторона відповідала, що подібні вимоги СБУ суперечать договору про базування ЧФ у Севастополі.

Проте в СБУ переконані, що Росія виконає свої зобов’язання, і співробітники ФСБ залишать територію України до кінця року.

Читайте також:

МЗС РФ: Україна навіть провокацію влаштувати не може

Україна повним ходом виганяє шпигунів

СБУ: у російських спецслужб є півтора місяці, щоб залишити Крим

Російські спецслужби не збираються залишати Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: