Росія задоволена початком дипломатичної місії Зурабова в Україні

Глава МЗС Росії Сергій Лавров висловив задоволення щодо початку діяльності в Україні нового посла, приїзд якого супроводжувався низкою скандалів.

Міністра закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив задоволення з приводу початку дипломатичної місії в Україні новопризначеного посла РФ Михайла Зурабова.

Про це Лавров заявив у четвер, 28 січня, під час зустрічі з головою МЗС України Петром Порошенком у Лондоні, в рамках участі у Міжнародній конференції щодо Афганістану.

Нагадаємо, призначений ще влітку 2009 року посол Росії в Україні Михайло Зурабов прибув до Києва тільки 25 січня 2010 року - до цього часу президент Росії Дмитро Мєдвєдєв постійно відкладав його приїзд.

На думку експертів, приїзд Зурабова зараз був пов'язаний з президентськими виборами в Україні – перший тур пройшов 17 січня, другий має відбутися 7 лютого. На посаду глави держави претендують два кандидати – Віктор Янукович і Юлія Тимошенко.

Прибуття посла не обійшлося без скандалу. Деякі ЗМІ повідомили, що Зурабов не хоче зустрічатися з президентом Віктором Ющенком, і має вірчі грамоти, в яких не проставлене ім'я президента - з розрахунку на те, що він вручатиме їх вже новому главі держави. Утім, сам Зурабов та МЗС спростували ці чутки.

Читайте також:

Росія звернулася до Его Превосходительства Ющенка

Російському послу не вдасться уникнути зустрічі з Ющенком

Російський посол Зурабов у Києві заговорив українською

Михайло Зурабов прибув в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: