Росія закрила справу проти української бібліотеки

У МЗС України повідомили про закриття кримінальної справи щодо Бібліотеки української літератури в Москві і її директора Наталії Шаріної.

Кримінальна справа проти Бібліотеки української літератури в Москві та її директора Наталії Шаріної закрита.

Про це повідомила прес-служба МЗС України.

"Поважаючи незалежність російської правоохоронної системи та органів юстиції, офіційний Київ послідовно доводив російським партнерам необхідність збереження та розвитку важливого осередку української культури та освіти в столиці Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

"Російські судові органи поставили крапку у цій ситуації, закривши кримінальну справу проти Бібліотеки української літератури в Москві та її директора Наталії Шаріної", - зазначили у МЗС.

Як відомо, кримінальна справа щодо бібліотеки була порушена у зв'язку з нібито розповсюдженням літератури "екстремістського характеру".

"За результатами проведеного слідства правоохоронними органами Росії не виявлено жодних ознак наявності подібної літератури в бібліотеці та складу злочину в діях її директора", - наголошується у повідомленні.

Також суд зобов'язав російські правоохоронні органи повернути бібліотеці книжки та сервери, що були вилучені в ході слідства, а для директора бібліотеки "повинні бути створені умови для реабілітації нею свого доброго ім'я", повідомила прес-служба.

Читайте також:

Українська бібліотека в Москві налагодила свою роботу

Янукович передав "ксенофобській" бібліотеці в Москві книжки про любов до України

Азаров створить нову українську бібліотеку у Москві 

Попов взяв українську бібліотеку в Москві під свою опіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: