Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія затримала близько півтори сотні суден, що прямували до Маріуполя та Бердянська

Міністерство інфраструктури отримує численні скарги.

Російські прикордонники незаконно затримали вже 148 суден, які прямували до Маріуполя та Бердянська через Керченську протоку.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час наради.

За його словами, кількість суден, затриманих російськими прикордонниками для огляду або арешту, зростає з кожним днем. На сьогодні кількість їхня вже склала 148 одиниць. 

"Кожен день АМПУ фіксує затримання спецслужбами Російської Федерації суден для огляду, які прямують з/до портів Маріуполь та Бердянськ. Всі дані передаються Міністерством інфраструктури до МЗС. Ми отримуємо численні скарги від капітанів суден, агентів, які працюють в Бердянському та Маріупольському портах, адміністрацій портів та народних депутатів стосовно безпідставного збільшення кількості затримок суден. Так далі не може продовжуватися. Необхідно в найкоротший термін сформувати єдину позицію стосовно подальших дій України у відповідь на незаконні дії Російської Федерації", - сказав Лавренюк. 

На нараді було напрацьовано план дій, а також ухвалили низку рішень щодо протидії російській агресії в Азовському морі. 

ВідеоЗахоплення Азовського моря: військові кораблі Росії за чотири милі від українських пляжів

Росія стискає кільце навколо Азовського моря. За два місяці в акваторію агресор доправив 18 військових кораблів. Затримано десятки українських суден. Київ закликає ввести санкції щодо російських портів у Чорному морі як відповідь на затримання Росією суден, що йдуть в українські порти. 

Захоплення Азовського моря: військові кораблі Росії за чотири милі від українських пляжів

Нагадаємо, незаконно затриманих і утримуваних на території окупованого Криму українських рибалок можуть обміняти на затриманих в Україні моряків кримського судна "Норд". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції