Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія затримала в порту судно з 14 українцями

Корабель під прапором Молдови мав екіпаж із самих тільки громадян України.

У порту російського міста Єйськ на кубанському узбережжі Азовського моря затримано корабель Lizori під прапором Молдови. Його екіпаж складають 14 українців, повідомляє РБК-Україна.

"Українське судно, український екіпаж. На борту знаходяться 14 членів екіпажу, всі вони громадяни України", - заявила інспектор Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF) у Росії Ольга Ананьїна. З її слів, трьох моряків уже відправили додому, а питання щодо інших вирішується.

Російська профспілка моряків поширила інформацію про затримання судна через його незадовільний технічний стан та невиплату екіпажу зарплат. За даними ITF, сума заборгованості складає 11,23 тисяч доларів. За наявною в ЗМІ інформацією, судно належить компанії DonbassTransitService Ltd.

Днями повідомлялося, що в Японському морі прикордонники Північної Кореї затримали російський сейнер "Сянхайлінь-8". На борту сейнера 17 моряків, з них 15 — росіяни, двоє — громадяни Південної Кореї. У них відібрали телефони, розділили по каютах і не дозволяють виходити на палубу. Капітана і помічника, а також корейських фахівців поселили до готелю, окремо від екіпажу.

Відео Після відвідин анексованого Криму до України без перешкод входять кораблі

Нафтовий танкер, який йшов із російського Азова у румунську Констанцу, приплив у Запоріжжя. До того ж цей самий корабель неодноразово відвідував закриті порти анексованого Криму і за всіма правилам аж ніяк не міг потрапити в порти України. Чому на шостий рік окупації українська влада не застосовує жодних санкцій до порушників – дивіться далі.    

Після відвідин анексованого Криму до України без перешкод входять кораблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції