Росія завезла бойовикам нову "порцію" ешелонів військової техніки - Розвідка

Окупант перевозить зброю ще й автомобільними колонами.

Росія знову незаконно постачає бойовикам військову техніку та боєприпаси.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки.

"Продовжується інтенсивне логістичне забезпечення російських окупаційних військ з території РФ. До залізничних станцій Іловайськ та Харцизьк прибули ешелони з військовою технікою, пально-мастильними матеріалами та боєприпасами", - йдеться в повідомленні.

Крім того, розвідка зафіксувала незаконний перетин державного кордону України російською автомобільною колоною. Це трапилося у районі населеного пункту Дмитрівка (Шахтарський район, Донецької області).

У повідомленні Головного управління розвідки також йдеться про те, що командири підрозділів бойовиків обліковують у звітній документації осіб, що загинули, як таких, котрі перебувають на лікуванні. Згодом сфальсифіковані "санітарні втрати" оформлюються як безповоротні.

Зауважимо, що раніше для завезення боєприпасів і військової техніки Росія використовувала "гуманітарні конвої". Проте після того, як незаконне залізничне сполучення між РФ та окупованими територіями було відновлене, необхідні бойовикам речі стали завозити залізницею.

Нагадаємо, що останній "гуманітарний конвой" прибув на Донбас 26 листопада. Російські машини перевозили тоді понад 1000 тонн невідомого вантажу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: