Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія заявила, що в "економічну зону РФ" біля окупованого Криму увійшли кораблі ВМС України

Вони рухаються у бік Керченської протоки.

Російска ФСБ заявила, що до "виключної економічної зони РФ" біля окупованого Криму увійшли два кораблі Військово-морських сил України.

Про це повідомляє ТАСС.

Два українських кораблі, як йдеться у повідомленні, перебувають біля берегів Криму, тому їх супроводжують кораблі берегової охорони ФСБ РФ.

"Наразі два кораблі Військово-морських сил України - корабель управління "Донбас" і буксир "Корець" - перебувають недалеко від берегів Криму, у "виключній економічній зоні РФ", слідуючи в північно-східному напрямку. Відповідно до норм міжнародного морського права і в інтересах забезпечення безпеки Російської Федерації їх супроводжують кораблі берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії", - йдеться у повідомленні. 

Джерело агентства розповіло, що кораблі рухаються у бік Керченської протоки біля південного узбережжя Криму. "Кордон" окупованого півострова не перетинали. 

Нагадаємо, на щорічній нараді з огляду виконання зобов'язань у сфері людського виміру у Варшаві країни-члени ОБСЄ критично висловилися в бік Російської Федерації за окупацію Криму та підтримали Україну в боротьбі за відновлення територіальної цілісності та звільнення політичних в’язнів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції