Росія заявила, що поділила сухопутний кордон з Україною

Як заявив російський чиновник, наразі опрацьовується проект двосторонньої угоди, яку країни планують підписати найближчим часом.

Росія і Україна найближчим часом планують підписати договір про демаркацію російсько-українського сухопутного кордону, заявив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко.

"Росія і Україна опрацьовують проект двосторонньої угоди, яку планується підписати найближчим часом. Він покликаний створити правову основу для демаркації сухопутної ділянки сумісного кордону", - заявив він в п'ятницю на брифінгу в Москві.

За словами дипломата, "укладення даної угоди стало можливим після істотної нормалізації відносин між Російською Федерацією і Україною в останні місяці".

Одночасно Нестеренко відзначив, що вказана угода не відрізнятиметься від аналогічних договорів, підписаних з іншими країнами.

Він також заявив, що після вступу даного договору до сили буде створена спеціальна двостороння комісія, яка проведе демаркацію державного кордону на місцевості.

Як повідомлялося раніше, 12 квітня, міністри закордонних справ України та Росії Костянтин Грищенко і Сергій Лавров у ході переговорів у Москві домовилися про демаркацію сухопутної частини спільного кордону.

У МЗС України розповіли, що умови для початку демаркації сухопутного кордону існували і раніше, проте цей процес не починався з політичних причин: російське керівництво відмовлялося контактувати з колишнім президентом - Віктором Ющенком.

Читайте також:

У травні Україна та Росія можуть розпочати демаркацію державного кордону

Україна та Росія домовились про розмежування сухопутного кордону

Білорусь ратифікувала договір з Україною про держкордон
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: