Росія зажадала від Януковича спільної освіти й культури

Російська влада продовжує хвалити Януковича: "Громадяни України переконалися, що зробили правильний вибір".

Заступник голови Держдуми РФ Олександр Бабаков вважає, що президент України Віктор Янукович має проводити спільну з Росією культурну й освітню політику. Про це російський політик заявив, коментуючи досягнення Януковича на посаді глави держави.

Зокрема, Бабаков висловив надію на те, що черговими цілями Януковича стануть спільна з Росією культурна й освітня політика, співробітництво в міжнародній сфері з питань вирішення "заморожених" конфліктів на території СНД, партнерство з Організацією договору про колективну безпеку та спільну оборонну доктрину, яку можна буде запропонувати Європі.

Він назвав головним досягненням за рік президентства Віктора Януковича політичну стабільність і впевненість громадян України у власній владі.

"Він (Янукович) вибудував ефективну вертикаль влади, провів політико-адміністративну реформу, почав боротьбу з бюрократією й корупцією. Громадяни України переконалися, що зробили правильний вибір і що в них тепер є перспектива соціального й економічного розвитку, відновлення добросусідських відносин з Росією в повному обсязі", - вважає російський віце-спікер.

Бабаков також зазначив, що за цей рік Україна стала відповідальною і договороспроможною країною.

Читайте також:

Нємцов: Янукович слідує "понятіям" і закінчить, як президент Тунісу

Янукович пов'язав добробут українців з російським газом

Березовський: "Янукович такий же бандит, як і Путін"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: