Росія збирається купити ракетний крейсер "Україна"

Росія зацікавилася недобудованим українським ракетним крейсером "Україна". На його ремонт країна готова витратити 35 мільярдів рублів.

Керівництво ВМФ Росії розглядає можливість покупки недобудованого в Україні ракетного крейсера "Україна".

Тема добудови крейсера і можливої його купівлі Росією обговорювалася на підкомітеті з питань оборони і безпеки російсько-української міждержавної комісії.

Головнокомандувач ВМФ Росії заявив, що всі варіанти будуть розглянуті до наступного засідання підкомітету, який відбудеться в четвертому кварталі 2010 року.

"Ми домовилися з українською стороною, що до наступного засідання підкомітету, в четвертому кварталі цього року, вивчимо всі варіанти долі корабля і представимо наші пропозиції ", - пояснив адмірал.

При цьому представник ВМФ зазначив, що крейсер готовий працювати на 50%, для його модернізації і ремонту потрібно близько до 35 мільярдів рублів.

Нагадаємо, раніше Україна вела переговори про продаж крейсера, оскільки держава не може оснастити цей крейсер його штатним озброєнням через підписаних міжнародних угод, і він їй не потрібен.

На зустрічі президентів України і РФ 17 травня 2010 в Києві, глави держав домовилися про добудову крейсера за допомогою російської сторони.

Читайте також:

Уряд перейменує крейсер "Україна", щоб продати його Росії

Росія добудує крейсер "Україна"

Уряд передасть Росії ракетний крейсер "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: