Росія знизила статус візиту Януковича

Статус візиту Януковича до столиці Росії знижено з офіційного до робочого. За інформацією джерел, це сталося через те, що перший візит президент України здійснив до Брюсселя.

Статус візиту президента Віктора Януковича до Москви за ініціативою російської сторони було знижено з офіційного до робочого. Про це повідомило джерело, близьке до організаторів візиту.

За інформацією джерела, зниження статусу сталося через те, що перший візит на посаді глави української держави Янукович здійснив до Брюсселя, тоді як спочатку планувалася поїздка до столиці РФ.

У той же час, близька до МЗС Росії людина розповіла, що статус ще може бути переглянутий, і остаточне слово за президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим. Статус офіційного візиту вищий, передбачає більш насичену програму, зокрема покладання вінків до Вічного вогню. Джерело в Кремлі повідомило, що зараз в плані візиту Януковича значаться зустрічі з президентом і прем`єром.

Утім, представник МЗС Росії Ігор Лякін-Фролов і джерело в Кремлі вказали, що підготувати офіційний візит за такий короткий термін неможливо, і саме виходячи з цього, а не через поїздку Януковича до Брюсселя візиту і привласнений статус робочого.

Нагадаємо, 1 березня Віктор Янукович здійснив свій перший президентський візит до Брюсселя та провів переговори з керівниками Європейського Союзу.

Москву Янукович має відвідати 5 березня. Там він, зокрема, збирається обговорити питання перегляду російсько-українських газових контрактів.

Читайте також:

Янукович забезпечить посадою "цікаву фігуру"

Янукович наказав Тимошенко підготувати його поїздку до Москви

Янукович поїде до Москви вирішувати газові питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: