Росія знову не змогла вчасно відкрити нові електростанції в окупованому Криму і відклала запуск

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше ТЕС не могли запустити через проблеми з газовими мережами.

Росія не змогла ввести в експлуатацію Севастопольську (Балаклавську) та Сімферопольську (Таврійську) ТЕС в анексованому Криму, що мало статись 1 вересня.

Про це повідомляє Reuters.

РФ вкотре перенесла запуск електростанцій – тепер на жовтень. "Зараз на Таврійській ТЕС триває комплексне випробування обладнання під навантаженням, після його закінчення аналогічні роботи будуть проведені на Балаклавській ТЕС", - повідомив агентству заступника міністра енергетики РФ Андрій Черезов. "Введення в експлуатацію перших енергоблоків кримських ТЕС заплановано на жовтень 2018 року", - також повідомив він.

Водночас у відповідальній за будівництво компанії повідомили, що перший енергоблок Сімферопольської ТЕС вже "запущений в штатному режимі, вийшов у мережу і працює на 100 відсотків номінальної потужності". Перший енергоблок Севастопольської ТЕС готовий до виходу в мережу і найближчими днями почне подавати енергію, також розповіли там.

Джерело Reuters, знайоме з ситуацією, повідомило, що енергоблок на Таврійської станції проходить комплексні випробування; на Балаклавській цей процес може стартувати через 10 днів. За його словами, затримка пов'язана з несвоєчасним усуненням зауважень Ростехнагляду на обох проектах.

Раніше ТЕС не могли запустити через проблеми з газовими мережами. А до цього росіяни не могли побудувати електростанції через санкції. Обмеження не дозволяли придбати турбіни для них. Тоді Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції, що спричинило скандал між РФ та Німеччиною. 

ВідеоМосковський суд відмовився арештовувати турбіни Siemens, як того вимагала сама компанія

Залиште свій коментар

Вибір редакції