Росія знову перевірятиме українське м’ясо і молоко

Комітет з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії затвердив інспекцію українських м`ясомолочних підприємств.

У першому півріччі 2010 року Росія відновить інспекцію українських м`ясомолочних підприємств, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики.

Такої домовленості було досягнуто в ході шостого засідання комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Також учасники переговорів домовилися зосередитися на реалізації комплексу заходів, які дозволять до кінця 2010 р. досягти докризових обсягів двосторонньої торгівлі - 39-40 млрд дол., визначити перелік інфраструктурних проектів для спільної реалізації.

"Сьогодні існує необхідність відновити весь комплекс торговельно-економічних зв`язків в аграрній сфері між нашими країнами, зокрема, вирішити питання поставок на російський ринок української м`ясомолочної продукції і цукру", - сказав міністр аграрної політики Микола Присяжнюк.

Також сторони домовилися сприяти російським компаніям в інвестуванні в інфраструктуру зернового ринку України.

Крім того, було домовлено розглянути в листопаді 2010 р. можливість поставок бурякового цукру з 2011 р. на територію Росії.

Читайте також:

Українські виробники високоякісного молока отримають дотації

Росія почала нову "молочну війну" - проти Литви

Москва після вступу в СОТ буде моніторити українське молоко і сир

Путін хоче обмежити ввезення в РФ українського молока і масла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: