Росія зосередила на кордоні з Україною близько 18 тис. військових та техніку

Дата публікації
Росія зосередила на кордоні з Україною близько 18 тис. військових та техніку

Getty Images

Також РФ стягнула танки, літаки та бойові кораблі.

Росія зосередила поблизу кордонів з Україною близько 18 тисяч військовослужбовців та велику кількість військової техніки.

Про це заявив перший заступник міністра оборони Іван Руснак, повідомляє Укрінформ.

"На території Російської Федерації у безпосередній близькості до кордону України на сьогодні розгорнуто підрозділи російських Збройних сил чисельністю понад 18 000 військовослужбовців, близько 1 370 танків та бойових броньованих машин, біля 300 артилерійських систем та систем залпового вогню, близько 700 бойових літаків та вертольотів, 24 бойові кораблі", - повідомив він.

Руснак додав, що Росія випробує в Україні нові форми і способи ведення бойових дій, новітні зразки озброєння та військової техніки.

Нагадаємо, Росія стягує десятки танків до українського кордонуЗа словами очевидця, якому вдалося зняти відео, російські танки прибувають на залізничний вокзал у селі, після чого їх переміщують із поїзда-платформи в поле недалеко від села Матвєєв Курган, приблизно за 10 кілометрів від кордону з Україною.

До того ж на відео видно, як найманці розвантажують вагони, відкриваючи великі дерев'яні ящики, у яких зазвичай перевозять зброю. 

На кордоні України та Росії помітили десятки танків

На кордоні України та Росії помітили десятки танків

Наступна публікація