Росія зробить ЧФ символом дружби з Україною

Спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов пропонує Україні об'єднатися навколо історії російського флоту.

Україна та Росія можуть перетворити Севастополь і Чорноморський флот на символ співробітництва.

До цього Україну закликав спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов. "Україну і Росію все-таки поєднує набагато більше, ніж роз'єднує, і сучасна Україна має не менше підстав, ніж сучасна Росія, пишатися героїчною обороною Севастополя під час Кримської війни, стійкістю і мужністю захисників морської фортеці", - відзначив політик.

Він також наголосив, що ті далекі події, як і раніше, хвилюють і викликають пильний інтерес громадян обох країн, незважаючи на те, що з тих пір минуло 150 років. "Севастополю і нашій колись спільній країні, Росії та Україні, довелося пережити за цей час багато потрясінь", - підкреслив Миронов.

"Дуже б не хотілося, щоб доля Чорноморського флоту і його севастопольської бази стала джерелом нових потрясінь. І саме наша спільна історія дає надію, що гострі проблеми можуть бути вирішені спокійно", - також вважає він.

Миронов нагадав, що цього року Україна відзначила 18-ту річницю своєї незалежності. "Хіба за ці роки перебування Чорноморського флоту в Севастополі перешкодило суверенному розвитку української держави, хіба мало громадян України не бачить у Чорноморському флоті іноземне військово-морське з'єднання?", - спитав російський спікер.

На його переконання, пам'ять про героїв Севастополя тоді буде дійсно чогось варта, коли вона допоможе "нам разом перетворити Севастополь і флот з яблука розбрату на символ співробітництва Росії та України".

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко нещодавно звинуватив ЧФ Росії в тому, що він сприяє посиленню напруги в Криму.

На думку глави української держави, на Чорноморському флоті панують безлад і беззаконня, що, зокрема, вже призвели до конфліктів моряків і українських правоохоронців.

Крім того, Україна пообіцяла НАТО протягом цього року почати процес переговорів про виведення російського флоту зі своєї території. термін перебування ЧФ РФ у Криму завершується у 2017 році.

Читайте також:

На флагмані Чорноморського флоту РФ стався вибух

Ющенко: Чорноморський флот РФ - це "безлад і беззаконня"

Севастополь вимагає з держбюджету гроші за базування ЧФ Росії

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: