Росіяни можуть спробувати висадити десант і проникнути до урядового кварталу — Офіс президента
Своєю чергою очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук запевнила, що влада залишається на своїх місцях.
© скриншот з відео
Влада припускає, що росіяни можуть спробувати висадити десант і проникнути до урядового кварталу, щоб усунути чинну владу.
Про це заявив на брифінгу радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
За його словами, наразі Путін не планує йти на поступки і сідати за стіл переговорів.
"Росія не йде ні на які розмови, вони ухвалили фатальне для себе рішення. Постараються максимально завдати нам шкоди", — зазначив радник голови ОП.
За його словами, зараз в Україні можливе "точкове висадження ворожого десанту".
"Можлива спроба проникнути в урядовий квартал. Одна з цілей — прибрати вище керівництво країни", — пояснив Подоляк.
Своєю чергою очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук запевнила, що влада залишається на своїх місцях.
"Президент на місці, міністри на місці. Ми нікуди не їдемо. До кінця", — запевнила вона.
Журналістка ТСН Олена Гущик зазначила, що працівникам медіа повідомили, що потрібно залишити пресцентр Офісу президента через можливу загрозу життю.
Зазначимо:
Уранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про "спеціальну військову операцію" щодо "захисту" Донбасу.
Міноборони РФ повідомило про завдання ударів по військовій інфраструктурі України.
Пістя 5 години ранку 24 лютого було чути вибухи в районі Борисполя, Харкові, Одесі та інших великих міст.
Російські "Гради" били вздовж усього кордону, від Луганська до Житомира.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що на всій території України вводиться воєнний стан.
З окупованого Криму, Росії і Білорусі прориваються танки: список областей.
Росія атакувала Україну: всі новини про військове вторгнення в режимі онлайн
Нагадаємо:
21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання "незалежності" "ДНР" та "ЛНР".
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання "ЛДНР".
22 лютого Рада Федерації Російської Федерації задовольнила звернення президента РФ Володимира Путіна й дозволила використання армії за кордоном.
ЄС, США, а також інші країни одна за одною заявляють, що не визнаватимуть "незалежність" "ЛДНР" та запроваджують санкції.