Росіяни опитали українців: Тігіпко обігнав Тимошенко

Згідно результатів нового соцдослідження в трійку лідерів за президентське крісло в Україні увірвався Сергій Тігіпко, за якого б віддали свій голос 11% респондентів.

Якби вибори президента України відбулися в найближчу неділю, велика частина українців проголосувала б за Віктора Януковича (34%). Далі слідує Сергій Тігипко (11%), і лише за ним - Юлія Тимошенко (10%). Такі несподівані результати соціологічного дослідження, проведеного в Україні, представив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Четвертим в цьому передвиборному рейтингу йде Арсеній Яценюк (6%). Петро Симоненко порівнявся з главою української держави Віктором Ющенком, що діяв, - у них по 3%. Володимир Литвин і Олег Тягнибок набирають по 2%.

У 49% випадків жителі України повідомляють, що ні за яких умов не проголосували б на найближчих виборах за Віктора Ющенка (більше всього таких респондентів на сході країни - 63%). Друге місце в цьому антирейтингу займає Тимошенко (38%), третє, - Янукович (18%). Далі слідують Інна Богословська, Олександр Мороз, Василь Противсіх (по 7%), Тягнибок, Яценюк (по 6%), Литвин (5%), Сергій Ратушняк (4%), Михайло Бродський (2%).
У другому турі президентських виборів українці хотіли б бачити, в першу чергу, Віктора Януковича (45%) і Сергія Тігіпко (27%). Далі слідують Юлія Тимошенко (19%), Арсеній Яценюк (17%), Володимир Литвин (8%), Петро Симоненко (7%). 11% повідомили, що таких кандидатів немає.

З нових політиків учасниками виборів респонденти найчастіше хочуть бачити Тігіпко (31%) і Яценюка (23%). Далі з великим відривом слідують Олег Тягнибок (6%), Юрій Луценко (4%), Леонід Черновецкий (2%), Микола Катеринчук, В’ячеслав Кириленко (по 1%).

Дослідження було проведене Всеросійським центром вивчення громадської думки 1-6 грудня 2009 року в Україні. Опитано 1200 чоловік в сорока містах з населенням 100 тисяч чоловік і більш. Статистична погрішність не перевищує 4%.
 

Читайте також:

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Рейтинг Януковича йде вгору

Тимошенко скоротила відставання від Януковича до 6%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: