Росіяни "під карантин" розкуповують місця в готелях і санаторіях у Карпатах

74% місць в готелях та санаторіях Закарпаття на новорічно-різдвяні свята уже розкуплено. Це пояснюють тим, що "росіяни знають більше правди про наш політичний карантин".

На Закарпатті вже розкуплено 74% місць в готелях та санаторіях на новорічно-різдвяні свята 2010 року.

Про це повідомив керівник туристично-інформаційного центру Закарпаття, викладач кафедри туризму Ужгородського національного університету Олександр Коваль.

За його словами, закарпатські туристичні організації очікували на значний спад у в’їзному туризмі, що пов’язувався із запровадженням карантину, тому почали потроху переорієнтовуватися на виїзний туризм.

"Проте останні замовлення, особливо ті, що на 50% та 100% наперед проплачені на період з 24 грудня по 15 січня, викликали певний ажіотаж на новорічно-різдвяні свята 2010 року в Закарпатті. Спеціалісти туристичної галузі пов’язують це з тим, що московські та київські туроператори, користуючись затишшям на ринку, намагаються викупити місця в готелях та санаторіях Закарпаття на новорічно-різдвяні свята 2010 року, аби обійтися без місцевих посередників, через яких ціни значно піднімаються", - уточнив Коваль.

Він також додав, що завдяки оперативним діям росіян, українці можуть взагалі залишитися без відпочинку в зимових Карпатах на новорічно-різдвяні свята 2010 року.

"Росіяни знають більше правди про наш політичний карантин, ніж київські туроператори, і тому професійно працюють на ринку новорічного туризму", - відзначив Коваль.

Як повідомлялося, під час епідемії грипу та ГРВІ в Україні на 18% поменшало туристів із Західної Європи.

Зменшення кількості приїжджих зафіксували на польському, словацькому, угорському та румунському кордонах. А ось на російському та особливо білоруському, навпаки, спостерігають справжній бум.

Читайте також:

Через епідемію грипу Україна втратила 18% іноземних туристів

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Через епідемію грипу вибори можуть бути перенесені на травень

Лукашенко привіз до епіцентру епідемії грипу маленького сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: