Росіяни проявляють інтерес до Народного праймеріз "Сильної України"

Активістів "Сильної України", які працюють на праймеріз, буквально атакують розпитуваннями громадяни інших держав, які приїхали відпочити до України.

Росіяни та гості з інших країн, що відпочивають в Україні, проявляють інтерес до мобільних пунктів Народного праймеріз, який проводить партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

За словами заступника голови партії Костянтина Бондаренка, активістів "Сильної України", які працюють в мобільних пунктах голосування на півдні країни, "буквально атакують розпитуваннями" громадяни інших держав, які приїхали відпочити до України.

"Нам приємний такий інтерес, процедура праймеріз – це символ демократії та відвертості, про які сьогодні в багатьох країнах говорять, але, на жаль, мало де впроваджують", – відзначив Бондаренко.

Так в Одесі, на тридцяти мобільних дільницях для голосування за кандидатів у виборчі списки партії в останні дні встигли побувати не тільки 17 тисяч городян, але й безліч іноземних туристів. "Це просто архідемократично. Люди самі визначать, кого вони відправлять до влади. У Росії такої відкритості не допустили б", – захоплюється 37-річний московський підприємець Олег.

"Це наближає Україну до світових стандартів демократії. Дуже правильна ідея, цікава", – говорить Марина з Мінська, яка поспілкувалася з активістами партії в Криму.

На Заході країни Народний праймеріз також не обходиться без іноземної уваги. "У нас у Львові початок праймеріз у часі співпав з Днями польської культури. Поляки, що приїхали до нас, обступали наші пункти для голосування, розпитували про акцію, про партію. Деякі говорили, що знають про Тігіпка. Приємно, що наша країна асоціюватиметься у них тепер і з "Сильною Україною", – розповів Василь Барилюк, керівник Львівської обласної організації партії.

Акція партії Сергія Тігіпка б’є рекорди по аудиторії: з початку Народного праймеріз мобільні пункти для голосування відвідали майже 220 тисяч осіб. Свої симпатії щодо кандидатів праймеріз "Сильної України" висловили понад 80 тисяч українців, заповнивши бюлетені для голосування.

Читайте також:

Бондаренко: в праймеріз "Сильної України" Тігіпка включилася уся країна

Тігіпко оголошує праймеріз

Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Політолог: Тігіпко зайняв ліберальну нішу в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: