Росіяни розкупили більшість новорічних місць у Карпатах

Туроператори забронювали більше 70% місць у готелях та санаторіях Закарпаття в період з 24 грудня по 15 січня.

На Закарпатті вже розкуплено 74% місць в готелях та санаторіях на новорічно-різдвяні свята 2010 року. Причому більшість замовлень зробили московські туристичні фірми.

За словами керівника туристично-інформаційного центру Закарпаття Олександра Коваля, через епідемію грипу та карантин в області очікували на значний спад у в'їзному туризмі.

"Проте останні замовлення, особливо ті, що на 50% та 100% наперед проплачені на період з 24 грудня по 15 січня, викликали певний ажіотаж на новорічно-різдвяні свята", - зазначив він.

Спеціалісти туристичної галузі пов'язують це з тим, що московські та київські туроператори користуються затишшям на ринку та намагаються викупити місця, щоб обійтися без місцевих посередників, через яких ціни значно піднімаються.

На думку Коваля, завдяки оперативним діям росіян, цього року українці можуть взагалі залишитися без відпочинку в зимових Карпатах.

"Росіяни знають більше правди про наш політичний карантин, ніж київські туроператори, і тому професійно працюють на ринку новорічного туризму", - підкреслив експерт.

Читайте також:

Рейтинг найбільш популярних туристичних напрямків-2010

Внутрішній туризм в Україні не відчув кризи

Найпопулярнішим подарунком на Різдво у США стали хом'яки-роботи

В Києві зафіксоване рекордне зниження цін на житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: