Росіяни ставляться до України гірше, ніж українці до Росії

62% росіян ставляться до України погано, в той час як 91% українців налаштовано до Росії дружньо.

Росіяни значно гірше ставляться до України, ніж українці до північних сусідів. Добре і дуже добре про сусідню країну думають 29% росіян. Погано і дуже погано - 62%. В Україні ці показники склали 91% і 5% відповідно. Такі дані соціологічного дослідження "Левада-центр".

Кількість мешканців Росії, які бажають об'єднатися в одну державу з Україною складає 14%, в той час, як українців, схильних до об`єднання, 23%.

Згідно з результатами опитування, майже третина мешканців Росії (29%) схильні бачити в Україні не більше, ніж сусідню країну. З варіантів відповіді на питання, якими мають бути стосунки Росії і України, вони вибрали відповідь "Такими ж як з іншими державами – із закритими кордонами, візами, митницями". В Україні таких поглядів дотримуються 8% населення.

Найбільше прибічників в обох країнах отримала інша позиція: "Росія і Україна мають бути незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, без віз і митниць". Так думають 68% українців і 51% росіян. Мешканців Росії, що не визначилися відповіддю, - 8%, в Україні - 1%.

В Росії опитування проводилося в січні - одразу після "газової війни", в Україні - на початку лютого.

В опитуванні взяли участь 1600 росіян і 2038 мешканців України. Статистична похибка не перевищує 3,4%.
 

Читайте також:

3,5 млн. українців працюють у Росії на заробітках

Європейські ЗМІ: Україні загрожує вторгнення з боку Росії

Більшість українців хочуть їздити до Росії без віз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: