Росіяни ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж українці - до росіян

За півроку в Україні збільшилася кількість людей, негативно налаштованих щодо Росії.

Мешканці Росії ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж мешканці України до росіян.

За даними останнього дослідження соціологів, 44% відсотка росіян погано ставляться до України, тоді як лише 6% українських респондентів негативно ставляться до мешканців сусідньої країни.

Водночас експерти зазначили, що з травня в Україні збільшилася кількість негативно налаштованих щодо Росії (з 4% до 6%).

При цьому в Росії за півроку позитивно налаштованих стало більше на 12 процентних пунктів (з 34% до 46%). Кількість росіян, які негативно ставляться до України, зменшилася на ті ж 12 процентних пунктів (56% в травні і 44% в жовтні).

Бажаючих об'єднатися в одну державу в Україні за півроку стало менше - з 23% до 19%. У Росії погляди на цю пропозицію залишаються незмінними: за об'єднання висловлюються 14% росіян.

Опитування проводилося російською "Левада центр" 18-21 вересня. У ньому взяли участь 1600 росіян в 128 населених пунктах 46 регіонів країни.

Аналогічне дослідження було проведене в Україні 9-18 жовтня Київським міжнародним інститутом соціології. У ньому взяли участь 1997 респондентів у всіх областях України.

Читайте також:

У Москві з'явилася реклама "Хохол росіянину – не брат"

The Observer: Росія готується до вторгнення у Крим

Жириновський запропонував зробити українців громадянами Росії

Українці люблять Путіна та Мєдвєдєва більше, ніж власних політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: