Росіяни відправлять у Львів тисячу "захисників ветеранів"

Російський рух "Местные" на наступний День Перемоги направить у Львів своїх активістів, щоб захищати ветеранів від "покидьків, які плюнули в душу всім, хто шанує День Перемоги".

Російський молодіжний рух "Местные" на наступний День Перемоги направить у Львів тисячу своїх активістів для "захисту ветеранів", якщо українська влада не покарає винуватців заворушень.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"НП, яке сталося у Львові в День Перемоги, - це не просто вилазка провокаторів, а ганебний випадок для всієї України перед лицем світової спільноти. Коли боязкі негідники накидаються на поважних ветеранів, які заслуговують окрім бравурних слів ще й банального захисту з боку держави, - це викликає обґрунтований гнів і обурення ", - йдеться в заяві, оприлюдененій прес-службою руху.

"Ми щиро сподіваємося на те, що керівництво країни з усією серйозністю поставиться до того, що сталося і покарає злочинців. Інакше наступне свято охоронятимемо ми самі. У разі відсутності реальних дій з боку влади України, 9 травня 2012 року тисяча "Местных" своїми силами забезпечить у Львові безпеку ветеранів Великої Вітчизняної війни.

На думку "Местных", у влади України один варіант змити з себе ганьбу – "знайти і публічно покарати покидьків, які плюнули в душу не лише сотням жителів Львова, але усім людям, що шанують велике свято Дня Перемоги".

Як відомо, відзначення у Львові Дня перемоги, яке супроводжувалося масовими сутичками, переросло у міжнародний скандал: генконсул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що у його колег по дорозі на Пагорб Слави відібрали вінок, який ті мали намір покласти на військовому кладовищі.

Державна дума РФ звернулась до українського керівництва з вимогою вжити заходи щодо організаторів провокацій 9 травня.

В ухваленому російською Держдумою документі наголошується, що "представники низки українських націоналістичних організацій при фактичному потуранні влади Львова вчинили акти вандалізму щодо головних символів Перемоги, напали на ветеранів Великої Вітчизняної війни, розтоптали меморіальний вінок, який повинен був бути покладений на військовому кладовищі".

Читайте також:

Жириновський зажадав заборонити львів’янам в’їзд у Росію

Держдума РФ вимагає покарати організаторів "блюзнірських провокацій" у Львові

Україна порадила Росії не втручатись у львівські "розборки"

У Львові на "свободівців" завели справу за побитого комуніста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: