Росіяни відсудили "Україну" на Майдані

Російська компанія отримала право власності на готель "Україна", який розташований на Майдані Незалежності в центрі Києва.

Російська Національна резервна корпорація відсудила у Державного управління справами та Фонду держмайна право на будівлю готелю "Україна".

Таке рішення ухвалив Господарський суд Києва. Він присудив права власності на готель підприємству "Готель "Україна" і "Комерційній компанії", що входить до складу російської НРК.

Нагадаємо, Верховна рада у 2004 році передала "Україну" Держуправлінню справами, яке ініціювало створення на його базі держпідприємства "Готель "Україна".

Потім з ініціативи дирекції готелю спільно з "Комерційною компанією" держпідприємство було перетворено на закрите акціонерне товариство, цінні папери якого було порівну розподілено між ФДМ і росіянами.

2005 року співвласники готелю створили спільне підприємство для здійснення реконструкції комплексу. При цьому "Комерційна компанія" внесла до статутного фонду 54 млн. грн, а ФДМ зобов'язався передати будівлю у власність компанії, проте так і не виконав зобов'язань.

Держпідприємство "Готель "Україна" відмовилося передати своєму тезці документи, необхідні для реєстрації права власності, чим і спровокувало судовий позов.

Читайте також:

Тимошенко з Ахметовим уклали мир і поділили "Дніпроенерго"

На "Укртелеком" претендують десять покупців

Тимошенко пообіцяла знову відбирати підприємства

"АероСвіт" виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: