Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянин намагався потрапити до України з підробленим українським паспортом

Виявилося, що чоловік перебуває у міжнародному розшуку.

Громадянин Російської Федерації намагався потрапити до України за допомогою фальшивого українського паспорту.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Чоловік прибув до Києва рейсом зі Стамбула вранці 27 січня. Для перетину кордону від надав паспорт громадянина України, але прикордонники відразу виявили заміну сторінки з установчими даними.

Під час фільтраційних заходів росіянин розповів, що придбав український паспорт за 1000 євро у незнайомців, зв'язавшись з ними за допомогою месенджерів. 

Перевіривши порушника за базами даних, прикордонники виявили причину, чому він намагався потрапити до України з підробленим паспортом. Виявилося, що він перебуває у міжнародному розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях та може бути пов’язаним з терористичними угрупуваннями.

Про цей випадок прикордонники повідомили правоохоронним органам.

Нагадаємо, МІграційна служба України поступово перевірятиме осіб, котрі отримали громадянство України після здобуття незалежності 1991 року. Причиною стала наявна в Україні схема незаконного оформлення паспорта. Перевірка призначена через те, що низка судів визнавала проживання людини в Україні на підставі підробленої довідки, виданої посадовою особою ДМС. Таким чином люди отримували громадянство на незаконній основі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції