Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянка намагалася ввезти в Україну більш ніж 22 кг речовини, схожої на марихуану

Транспортний засіб і речовину було вилучено, відносно громадянки Росії складено протокол.

Громадянка Росії намагалася ввезти на територію України більше 22 кілограмів речовини, схожої на марихуану.

Про це повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України.

"Працівниками податкової міліції Сумської області спільно з працівниками прикордонної служби в рамках проведення операції "Рубіж-2016" на митному посту сумської митниці проведено огляд автомобіля "MERCEDES-BENZ GL 450" під керуванням громадянки Росії", - йдеться у повідомленні.

За результатами огляду в різних частинах автомобіля було виявлено спеціально обладнані сховища для переміщення товарів з приховуванням від митного контролю. Всі сховища були заповнені поліетиленовими пакунками із вмістом подрібненої речовини сіро-зеленого кольору рослинного походження, візуально схожої на марихуану. Загальна вага "товару" становила 22,7 кг.

"Транспортний засіб і речовину вилучено, відносно громадянки Росії складено протокол про порушення митних правил за статтею "Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю", - додали у відомстві.

Нагадаємо, Канада планує внести на розгляд парламенту законопроект з легалізації марихуани.

Законопроект будуть розглядати не раніше 2017 року. Джей Філпотт пообіцяла, що марихуана не потрапить до дітей та не буде приносити прибуток злочинцям. Зазначимо, у передвиборній програмі чинного прем'єр-міністра Канади одним із програмних пунктів була легалізація цього легкого наркотику. Крім того, заява міністра охорони здоров'я збіглася із Міжнародним днем марихуани, що святкується 20 квітня. Сотні прихильників марихуани вийшли на вулиці Оттави на демонстрацію перед будівлею парламенту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції