"Росії потрібно зробити одну просту річ". Порошенко прокоментував антиукраїнські санкції РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України заявив, що рішення не було неочікуваним.

Президент України Петро Порошенко прокоментував введення Російською Федерацією санкцій проти 322 українців та 68 компаній та заявив, що цей список складається здебільшого з гідних людей.

Глава держави наголосив, що введені санкції не стали несподіванкою.

"Російське рішення про санкції не було неочікуваним. За невеликим виключенням це список дуже достойних людей, які є в цьому списку, включно з моїм сином, половиною моєї Адміністрації, із великою кількістю народних депутатів, більшістю української коаліції, членами уряду. В Україні перебування в цьому листі - це якась нагорода", - сказав він на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Також президент додав, що багато українців ображені на те, що не потрапили до цього списку та порадив Росії, замість введення санкцій та брязкання зброєю, забратися зі Сходу України.

"Якщо переходити до серйозних розмов, то замість того, щоб бряцати зброєю на фронті, впроваджувати санкції Росії потрібно зробити одну просту річ - піти геть з України, забрати свої війська, зброю, відновити територіальну цілісність України, - додав він.

Порошенко наголосив, що вважає позицію РФ неконструктивною: "Тоді буде і мир. Тоді не потрібно буде нічого запроваджувати. Я вважаю це просто неконструктивною позицією Російської Федерації. Це свідчення того, що вони не збираються імплементувати Мінськ, не збираються знизити напругу, не збираються забирати свої війська. Це дуже сумно".

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили 12 українських урядовців. 

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Залиште свій коментар

Вибір редакції