Російська агресія і військова загроза зі Сходу очевидна на довгу історичну перспективу – президент

Порошенко переконаний, що нам вже є чим зустріти непроханих гостей.

Президент України Петро Порошенко вважає, що російська агресія, яка все ще триває, та військова загроза зі Сходу очевидна на довгу історичну перспективу.

Про це йдеться у повідомленні УНІАН.

Після церемонії складення урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна сьогодні у столиці глава держави сказав: "Ми, українці, не дали планам країни-агресора реалізуватись і не вели і не ведемо загарбницьких воєн. Споконвіку ми не виступали у ролі агресора і ніколи не зарилися на чуже. Але свого – не віддамо. І нам, слава Богу, є вже чим зустріти непроханих гостей. Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине… І від щита, яким стали для нас наші Збройні сили".

"Російська агресія, яка все ще триває, та військова загроза зі Сходу, очевидна на довгу історичну перспективу, – визначальні чинники нашої безпекової політики та військового планування", – констатував президент.

Нагадаємо, на честь свята президент України оприлюднив відеопривітання на своїй сторінці у Facebook, відеоряд якого демонструє міць ЗСУ.

"Українці серйозно готові і надалі боротися за свою незалежність. І тому агресору краще згадати мудру пораду російського поета Володимира Маяковського "Товариш москаль, на Україну шуток не скаль", – зауважив Порошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: