Російська "омбудсменка" в анексованому Криму проситиме перевести політв’язня Бекірова під домашній арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бекіров має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Так звана омбудсменка в анексованому Криму Людмила Лубіна клопотатиме у ФСБ про переведення кримськотатарського активіста Едема Бекірова під домашній арешт.

Про це вона розповіла у коментарі "Крим.Реалії".

"Що стосується Бекірова, людина хвора, відчуває певні незручності і мені нічого не варто, як правозахиснику і гуманній людині, ще раз повторити ці клопотання, звичайно напишу (клопотання про переведення Бекірова під домашній арешт – ред.). Хоче захист, не проблема", - зазначила Лубіна.

Вона також повідомила, що знає про заклики уповноваженої РФ з прав людини Тетяни Москалькової перевести Бекірова під домашній арешт.

"Я запитала у слідчого ФСБ, у начальства, що вони думають про клопотання уповноваженої. Вони сказали, що нічого не бачили, нічого не знають і поки не планують (переводити Бекірова під домашній арешт – ред.). Те, що висловила Тетяна Миколаївна - це її наміри, може вона буде ще діяти, клопотати", - заявила Лубіна.

Нагадаємо, Едем Бекіров зник в окупованому Криму 12 грудня 2018-го. Попри погане самопочуття, він поїхав туди, аби відвідати родичів і стареньку матір. Потім виявилося, що Бекірова доправили до будівлі ФСБ РФ в Сімферополі, йому висунуто звинувачення у зберігання боєприпасів. Чоловіка затримали за його проукраїнську позицію, переконані його родичі. 13 грудня так званий Київський районний суд Сімферополя заарештував його за підозрою у зберіганні боєприпасів.

У СІЗО у Бекірова розпочалися значні проблеми зі здоров’ям. У нього активно прогресує цукровий діабет без необхідних медикаментів. Через це 11 червня Європейський суд з прав людини зобов’язав РФ негайно перевезти Бекірова до лікарні, однак Росія досі не виконала рішення суду.

ВідеоРосійські силовики відмовляються везти Бекірова до лікарні

В українського політв'язня Едема Бекірова - запалення легень. Про це повідомила його дружина. Попри серйозний діагноз, вести бранця до лікарні російські силовики не поспішають. Натомість - лише запропонували йому антибіотики. А неналежне лікування може завдати серйозної шкоди і так слабкому організму Едема Бекірова, певна дружина.  

Російські силовики відмовляються везти Бекірова до лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції