Російська залізниця скасувала продаж квитків в Україну через зимовий час

Дата публікації
Перегляди
1845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російська залізниця скасувала продаж квитків в Україну через зимовий час

Ілюстрація

У Росії взяли перерву для корегування розкладу потягів, оскільки Україна повернулась до зимового часу.

ВАТ "Федеральна пасажирська компанія" (ФПК, дочірнє підприємство Російських залізниць) тимчасово припинила продаж квитків на поїзди сполученням з Україною і які прямують транзитом через її територію відправленням після 3 грудня.

Як повідомили у прес-службі "Російських залізниць", причина - в рішення Верховної Ради про перехід на зимовий час.

У повідомленні нагадується, що 20 вересня 2011 року Верховна Рада України ухвалила рішення про скасування переходу на зимовий час. Це рішення спричинило необхідність корегування розкладу руху поїздів далекого прямування у сполученні з Україною і поїздів, що слідують транзитом через її територію.

ВАТ "ФПК" було вимушене обмежити до 30 діб терміни попереднього продажу квитків на ці поїзди, відправленням з початкових станцій з 30 жовтня 2011 року.

Однак 18 жовтня 2011 року Верховна Рада скасувала раніше ухвалене рішення про відміну переходу на зимовий час. Така дія знову робить необхідним переробку розкладу.

"До введення нового, відкоригованого відповідно до нових умов, графіка руху, ВАТ "ФПК" знову вимушене тимчасово закрити продаж квитків на поїзди далекого проходження, що курсують в сполученні з Україною і які слідують транзитом через її територію з датою відправлення після 3 грудня 2011 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рух цих поїздів у період з 31 жовтня по 3 грудня 2011 відбуватиметься згідно з розкладом, розробленим раніше з урахуванням відміни переходу на зимовий час з боку України.

Крім того, повідомляється, що в період з 31 жовтня по 3 грудня 2011 року можливі запізнення прибуття пасажирських поїздів, що курсують у сполученні з Україною, а також поїздів (зокрема міжнародних), що слідують транзитом через територію України, на станції Російських залізниць, оскільки ці поїзди при перетині кордону України і Росії через зміну часу фактично прибуватимуть із запізненням на 1 годину.

Водночас поїзди, що слідують з Росії в Україну, через зміну часу прибуватимуть на кордон раніше на 1 годину, і існує вірогідність вимушеного очікування для компенсації цього часу.

"В даний час вивчається можливість проводження поїздів за диспетчерським розкладом, проте ризики запізнень (у бік Росії) і очікування на кордоні (у бік України), на жаль, зберігаються", - йдеться в повідомленні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація