"Російське замовлення". У Порошенка відреагували на підозру у справі призначення членів ВРЮ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Порошенка вважають справу "замовленням РФ".

У Порошенка називають російським замовленням для заподіяння шкоди репутації проєкт підозри щодо Порошенка, підготовлений Державним бюро розслідувань в рамках справи щодо призначення членів Вищої ради юстиції.

Про це 18 листопада пише "Інтефакс-Україна" з посиланням на пресслужбу 5-го президента України.

"Так званий проект підозри", про який написав в телеграм-каналі заступник глави адміністрації Януковича Портнов, а потім скопіювала прес-служба ГБР, є ні чим іншим як російським замовленням на заподіяння шкоди репутації п'ятого президента, а також спробою перешкоджати Петру Порошенко в ряді зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії в Хорватії і на безпековому форумі в Галіфаксі (Канада) ", - сказано в повідомленні.

Адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що проєкт повідомлення про підозру є спробою перешкодити йому провести зустрічі з іноземними лідерами у Хорватії та Канаді.

Головань назвав проєкт підозри "останнім козирем" директора Держбюро розслідувань Романа Труби, з-під якого "швидко вислизає" крісло.

Він також додав, що поспіх Труби і "його наставника" Портнова обумовлений ще й тим, що 15 листопада Шевченківський суд зобов'язав ДБР розглянути клопотання про закриття саме цього провадження.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань 18 листопада направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезиденту України Петру Порошенку у справі про можливий неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

До цього у президент Володимир Зеленський скасував призначення двох членів Вищої ради правосуддя, яких призначив експрезидент Петро Порошенко нібито "всупереч закону".

Відео Детективи ДБР готують підозру для вручення Петру Порошенку

Держбюро розслідувань направило до Генпрокуратури проект повідомлення про підозру п'ятому президентові України. Детективи закидають перевищення службових повноважень, зловживання та навіть захоплення влади. За статтями, які інкримінують Порошенку, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.  

Детективи ДБР готують підозру для вручення Петру Порошенку

Залиште свій коментар

Вибір редакції